URBAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

URBAN

Gencligin potansiyel adresi

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

YAKIN VE UZAK ŞARKI SÖZÜ

YazarMesaj
Rexadmin
Çaylak Kullanıcı
Çaylak Kullanıcı
Rexadmin

Erkek Mesaj Sayısı : 123

YAKIN VE UZAK ŞARKI SÖZÜ Empty
MesajKonu: YAKIN VE UZAK ŞARKI SÖZÜ   YAKIN VE UZAK ŞARKI SÖZÜ I_icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 5:33 pm

Ben yakın sen uzak Ya sen yakınlarımda ben Irak .. Masiva bırak track bileklerimden.. Rayhanım iske bezemek eLzem Ben sözümden dönmem..
Aynalarımı çatlattım ben darmadığın tuzla buz oldu içim LAkin ucuz atlattım ben Ya sen terazilerce aLtın yüklenmiş gibisin Sen ah sen bir biLsen
keşke bilselerdi Herkesin tek hakkı var . Ömrü aLtın sepeti sanma Sepete konulan
En sonunda ruhsuz bir cesed olur sonunda Beklediğin bi medet olur dünya ölüm üzerinde bir iki anlık misafirdir ömür..Bu neşenin sonudur elbet derin bi baş ağrısı..Kahkahalar bugün senin peki ya bundan sonrası Gün geçer ve dost göçer.. Azdır yandaş sayısı..1 Ocak kışında gözün uzaktan izLer Mayısı..

Ben yakın sen uzak ya sen yakınlarımda Ben ıraK..
Ansızın sızım yakardı en derinden..Sana her kavuşmam elzem..Ben bu yangını söndürmem..Herkesin tek hakkı var hem halime sorsalar anlar beni yangın paklar..
Kor alır canım ağlar Yetmez binBir (Ah)

Burası misal ülkesi masal misali bizler hayal kafilesi..her daLım çiçeklerim annesi..
Ver bana beni geri kendimden kaldım beri.
içim hasret yeri Küheylan kaLdı bi kemik bir Deri..
Bir nefisle yıllar aldı kavgam..Kulak deldi argom..Yeni bir umut kapına vardı SAGO'm..Nasihatimin yanında hafif kalır domdom..Neden hergece kafan zom ateş barut misali sonun Bomm!..

Ben yakın sen uzak ya sen yakınlarımda Ben ıraK.
..Ne yol katetmeliymişim meğer düşümden Yakınlarımda olmak istemedin içten..Feryatıma gizLenDim..Herkesin tek hakkı var hem haLime sorsaLar anlar beni yangın paklar..Kor alır canım ağlar Yetmez binBir (Ah)

Ben yakın sen uzak Ya sen yakınlarımda ben ırak..Ansızın sızım yakardı en derinden..Sana her kavuşmam elzem..Ben bu yangını söndürmem..Herkesin tek hakkı var hem halime sorsalar anlar beni yangın paklar..
Kor alır canım ağlar Yetmez binBir (Ah)

YAKIN VE UZAK ŞARKI SÖZÜ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-